Sertifika Ve Belgeler

 

Algül ve Alrose Markalarına ait diğer belge ve sertifikalar için lütfen iletişime geçiniz...

 
     
     
     
     
     

 

12002 yılında kurulan firmamız; kalite, uygun fiyat, satış öncesi ve sonrası teknik destek, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bu sayede kurulduğu günden itibaren sektörde söz sahibi olmuş ve her yıl üzerine koyarak büyümüştür.

Firmamız 2009 yılı başında yurtdışında üretimini gerçekleştirmeye başladığı ve 2011 yılı itibarı ile yıllık üretim ve satışı 1000 tona yaklaşan ALROSE marka patentli  kazıcı ve koruyucu makine ekipmanlarının yurtiçine ve yurtdışına satışını başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Firmamız bünyesinde çalışan alanında uzman personellerimizin  üretim esnasında ve sonrasında gerekli kontrolleri yapması ile malzemenin çalışma şartları ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda  istenilen kalite korunması ve arttırılması amaçlanmaktadır.

ALROSE marka tırnak-adaptör-kazma gruplarında 200 ün üzerinde ürün çeşidine sahip olan ve bu çeşitleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her geçen gün arttıran firmamız üretim planlarını aylar öncesinden yaparak stok sorunu yaşamadan en hızlı şekilde ürünlerini müşterisine sunmaktadır.

ALGÜL ilk günkü kararlılık , dürüstlük, kalitede süreklilik ve hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam edecektir.

"Dayanıklı, Ekonomik, Uzun Ömürlü Kazıcı Delici Grubu  ALROSE "